+90 (462) 240 0 462

+90 (462) 240 0 462

Anasayfa
HAKIMIZDA
SERVİS
KİRALAMA
ÜRÜNLERİMİZ
İLETİŞİM

Sektördeki

en iyi desteği

biz  veriyoruz…

Hizmetlerimiz

     HTM Jeneratör konusunda çok uzun yıllara dayanan birikime sahip satış ve satış sonrası hizmet uzmanlarından oluşan kadromuz Karadeniz bölgesinde müşterilerimize hizmet veriyor. Projenize özgü ihtiyaçlarınız için deneyimli satış ve uygulama ekibimiz en uygun çözümleri sunmak üzere gerekli tüm desteği vermeye hazırdır.

  HTM; Jeneratör ihtiyacınız için uzmanlarımız tedarik sürecinizin her aşamasında size destek verecek ve koşullarınızın gerektirdiği doğru jeneratörü seçebilmeniz için yardımcı olacaktır. Güç ihtiyaçlarınızın daha zorlu ve kapsamlı olduğu projelerde tasarım ve yapılandırma aşamaları, jeneratörün montaj ve devreye alma aşamaları dahil olmak üzere komple anahtar teslimi çözümler de sunuyoruz. İşletmenizin kendine özgü talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek, değişik seçenekleri olan Bakım Sözleşmesi hizmetleri sunmaktadır.

 

 

     Servis ağımızın içinde bulunan tüm Hastaneler, Mobilya, Otomotiv, Akaryakıt İstasyonu, Tekstil Fabrikaları, İş Makinaları ve İş Makinaları tamir atölyeleri, Boya atölyeleri, hidrolik santraller,  şantiyeler, mermer ocakları, maden ocakları ve hava gücüne ihtiyacı olan tüm orta ve büyük boy tesislere etkili ve hızlı bakım hizmeti sağlamaktayız.