HTM ; ACC Jeneratör

ACC Jeneratör Satış ve Yetkili Servisi

Firmamız bünyesinde bulunan ve daha önce ACC Jeneratör yetkili servisinde çalışmış ve ACC Jeneratör lerinin yeterli bilgi tecrübe ve teknik bilgi dokümanına sahip olan personelimiz ile benzinli ve dizel her güçte ACC Jeneratör lerin özel servislik hizmetini yapmaktayız. ACC jeneratörler için verdiğimiz başlıca hizmetler: 1. Elektrik, elektronik, mekanik arıza tamiri 2. Periyodik bakım hizmetleri ( aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ) 3. Yıllık genel bakım hizmelteri 4. Jeneratör montaj ve devreye alma 5. Kontrol pano imalatı ve arıza tamiri 6. Transfer pano imalatı ve arıza tamiri 7. Motor revizyonu 8. Alternatör sarımı ve arıza tamiri 9. Demontaj ve montaj işlemleri ( jeneratör yer değiştirme ) 10. Ses izolasyon kabin imalatı

Aradığınız güç bizde! Dizel, Benzinli Jeneratör Hizmetleri

HTM Jeneratör konusunda çok uzun yıllara dayanan birikime sahip satış ve satış sonrası hizmet uzmanlarından oluşan kadromuz Trabzon'da müşterilerimize hizmet veriyor. Projenize özgü ihtiyaçlarınız için deneyimli satış ve uygulama ekibimiz en uygun çözümleri sunmak üzere gerekli tüm desteği vermeye hazırdır.

HTM; Jeneratör ihtiyacınız için uzmanlarımız tedarik sürecinizin her aşamasında size destek verecek ve koşullarınızın gerektirdiği doğru jeneratörü seçebilmeniz için yardımcı olacaktır. Güç ihtiyaçlarınızın daha zorlu ve kapsamlı olduğu projelerde tasarım ve yapılandırma aşamaları, jeneratörün montaj ve devreye alma aşamaları dahil olmak üzere komple anahtar teslimi çözümler de sunuyoruz. İşletmenizin kendine özgü talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek, değişik seçenekleri olan Bakım Sözleşmesi hizmetleri sunmaktadır.